Bugun...


Çocuk Acil Servisi İçin Açıklama !!!
Sinop’lu Uğur Demirtaş isimli vatandaşın süredir ‘Sinop’ta Çocuk Acil Servisi’ için başlattığı kampanya için yetkililerden basın açıklaması geldi.

Çocuk Acil Servisi İçin Açıklama !!!
+ -
Reklam

Sinop’ta çocuk acil servisi için başlatılan kampanya için Sinop Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği bildiri yayınladı.

Yayınlanan bildiride ise şu ifadelere yer verildi;

‘Medyada Sinop Atatürk Devlet Hastanesine “Çocuk Acil Servisi” kurulması ile ilgili haberlerin yer alması üzerine aşağıdaki açıklamanın yapılmasına gerek duyulmuştur.

Sinop Atatürk Devlet Hastanemizde halen 3 Çocuk Hastalıkları uzmanı hizmet vermektedir. Acil durumlarda çocuk uzman hekim değerIendirmesi gerektiğinde çağrı yönlendirme sistemi kullanılarak hekimlerimiz gerekli müdahale ve tedaviyi yapmaktadır. Hastanemizde çocuk hastalar için acil serviste 2 yataklı çocuk müşahede odası bulunmaktadır. Aynı zamanda çocuk hastalarımızın da muayene edildiği 3 poliklinik odası  mevcuttur.Çocuk hastalarımızla ilgili mağduriyet yaşanmaması için gerekli tüm tedbirler alınmıştır. Bununla birlikte ilimizde çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı sayının artırılması için Bakanlığımız yetkilileri ile gerekli görüşmelerde bulunulmuştur. Kamuoyunun bilgisine sunulur ‘
Bu haber 1705 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Özkan Aydemir
17-12-2015 21:23:00

Bu açıklama sizce ikna edici bir aciklamami müdür bu memlekete icraat gerekiyor sizlerin bu acizligi yuzunden aci cekmis birisiyim ve görüyorum yogun bakim yok Samsun a gondercez e yer ariyoruz ambulas ariyoruz BU MEMLEKET BİZİM YA HALKA ÇÖZÜM ÜRETİN YADA

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
SON HABER YORUMLARI
YUKARI