Bugun...


ÇÖPCÜ'den Tıp Bayramı Kutlama Mesajı

ÇÖPCÜ'den Tıp Bayramı Kutlama Mesajı
+ -
Reklam

KIYMETLİ SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZ,

Mesleğine ilk başladığı andan itibaren, hayatını insanlık yoluna adayacağının sözünü veren başta doktorlarımız, hemşirelerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarını en kalbi duygularım ile selamlıyorum.

İnsanoğlunun cevaplarını bulamadığı soruları bir bakışta yanıtlayan, yeri geldiğinde derdimize deva olan, her gün gelişen teknolojiyi bizlerin sağlıklı bireyler olması için kullanan değerli sağlık çalışanları; Sizler hayatlarınızın her anında “önce insan” mantığı ile zaman, mekan ve her türlü zor şartlar altında, büyük bir özveri ile sergilediğiniz gayret her daim takdire şayan olmuştur. Özellikle son yıllarda her alanda olduğu gibi Tıp sektöründe de büyük adımlar atılmıştır. Ancak, sizler olmadığında her şeyin bir makineden ibaret olduğu da unutulmamalıdır. Sizler sayesinde toplum yarınlarına daha güvenli, daha sağlıklı bir şekilde bakmakta. Bu anlamda sizlere her ne kadar teşekkür etsek azdır.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutluyor, hep birlikte sağlık dolu yarınlar diliyorum.
Bu haber 1193 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
SON HABER YORUMLARI
YUKARI