Reklam

İl Başkanı Cengiz Tokmak; Feshanede Emeği Geçenlere Teşekkür etti

AK Parti İl Başkanı Cengiz Tokmak 11-14 Aralık Tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleşen Sinop Tanıtım Günlerinde emeği geçenlere teşekkür etti.

İl Başkanı Cengiz Tokmak; Feshanede Emeği Geçenlere Teşekkür etti
18 Aralık 2014 - 18:34
Reklam
Reklam
Reklam

AK Parti İl Başkanı Cengiz Tokmak 11-14 Aralık Tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleşen Sinop Tanıtım Günlerinde emeği geçenlere teşekkür etti. Tokmak konuşmasında şu ifadelere yer verdi; 

 

Öncelikle Feshane bir emek ürünü diyelim, gerek Valiliğimiz, kurumlarımız, gerekse İstanbul’daki derneklerimizin ortaklaşa ve biz siyasilerin iktidarı ile muhalefeti ile ortaklaşa yani Sinoplu’yum diyen herkes bu işin içerisinde oldu.  Buda tabiki güçlü bir şekilde Sinop’un gerek dünyaya gerekse Türkiye’ye açılımını sağladı. İlk defa yapılmasına rağmen ufak tefek sıkıntılar oldu ama çok önemsenecek konular değil.

 

Biz orada şunu gördük ; Sinop gerçekten iktidarı ile, muhalefeti ile, kamu kurum ve  kuruluşları ile, dernekleri ile birlik beraberlik içerisinde olduğu zaman her şeyin en güzelini yapacak güçtedir. Sinop'un insanı da bunu İstanbul’da ispatladı. Ben bu hususta gerçekten gerek Valimize, kamu kurum ve kuruluşlarına, İstanbul’daki derneklerimize çok çok teşekkür ediyorum. Bu organizasyona emek veren destek veren dernek başkanlarımıza özellikle teşekkür ediyorum. Dört gün boyunca Sinop’u bu organizasyonda yalnız bırakmayan herkese ayrıca çok teşekkür ediyorum dedi.

 

 

Reklam
Bu haber 1421 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.