O ÇAĞRIYA CEVAPSIZ KALMADI!
Sinop Belediyesi, öğrencilerin kapalı durak talebini yerine getirdi.
![O ÇAĞRIYA CEVAPSIZ KALMADI!](https://www.ajanssinop.com/images/haberler/2023/11/o-cagriya-cevapsiz-kalmadi.jpg)
22 Kasım 2023 - 18:37 - Güncelleme: 30 Kasım 2023 - 16:00
Geçtiğimiz günlerde Sinop Üniversitesinde öğrenim gören öğrenciler, kötü havalardan olumsuz etkilendikleri ve bu bölgede kapalı dolmuş durağı bulunmamasından dolayı şikayetlerini dile getirmişlerdi. 500 metre uzaklıktaki Fen-Edebiyat Fakültesindeki kapalı durağa yürümek zorunda kalan öğrenciler, aynı duraktan kendi bulundukları bölgeye de yapılmasını istemişti. Sinop Belediyesi öğrencilerin bu çağrısına cevapsız kalmayarak Öğrenci Yaşam Merkezi önüne kapalı durak yaptı.
![](https://www.ajanssinop.com/images/files/2023/11/655e20601093f.jpg)
![](https://www.ajanssinop.com/images/files/2023/11/655e20601093f.jpg)
Bu haber 22228 defa okunmuştur.
FACEBOOK YORUMLAR