SİNOP KARMA TAKIMI FİNAL MÜSABAKASI İÇİN TER DÖKECEK!
13-14 yaş Sinop İl Karma Basketbol Takımı, Türkiye Basketbol Analig de başarılara imza atmaya devam ediyor.
![SİNOP KARMA TAKIMI FİNAL MÜSABAKASI İÇİN TER DÖKECEK!](https://www.ajanssinop.com/images/haberler/2023/08/sinop-karma-takimi-final-musabakasi-icin-ter-dokecek.jpg)
25 Ağustos 2023 - 15:42 - Güncelleme: 26 Ağustos 2023 - 11:40
Sinop Karma Basketbol takımı dün Tokat Basketbol takımı karşılaştığı müsabakada Tokat’ı 66-46 yenerek yarı finallere kalmaya hak kazandı. Sinop takımı elde ettiği bu galibiyet ile kendi yaş gruplarında Türkiye’nin en iyi dört takımı arasına girmeyi başardı. Takım, Cumartesi günü saat 18:00’de İzmir’de finallere kalmak için ter dökecek. İzmir’de gerçekleşecek müsabakayı da galibiyet ile tamamlanırsa, Basketbol İl Karma takımı adını finallere yazdıracak.![](https://www.sinopflashaber.com/images/files/2023/08/64e89d0c47294.jpeg)
![](https://www.sinopflashaber.com/images/files/2023/08/64e89d0c47294.jpeg)
![](https://www.sinopflashaber.com/images/files/2023/08/64e89d1a6d858.jpeg)
Bu haber 7668 defa okunmuştur.
FACEBOOK YORUMLAR