ŞÜPHE HAKLI ÇIKTI!
Sinop’ta çarşı ve mahalle bekçileri tarafından şüpheli şahıslara yönelik yapılan kontrollerde 3 kişinin üzerinde uyuşturucu ele geçirildi.
![ŞÜPHE HAKLI ÇIKTI!](https://www.ajanssinop.com/images/haberler/2024/05/suphe-hakli-cikti.webp)
09 Mayıs 2024 - 10:13 - Güncelleme: 15 Mayıs 2024 - 13:26
Edinilen bilgiye göre, Sinop İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı çarşı ve mahalle bekçileri tarafından il genelinde şüpheli şahıslara yönelik kontroller gerçekleştirildi. Yapılan kontrollerde, 10,41 gram esrar, 6 adet sentetik ecza maddesi ele geçirildi. 3 şüpheli şahıs hakkında gerekli yasal işlemler başlatıldı.
Bu haber 8209 defa okunmuştur.
FACEBOOK YORUMLAR