TÜM HALKI DAVET ETTİ!
Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Belediye Başkan Adayı Metin Gürbüz, bugün ilk seçim bürolarının açılışını yapacaklarını duyurdu.
![TÜM HALKI DAVET ETTİ!](https://www.ajanssinop.com/images/haberler/2024/02/tum-halki-davet-etti_1.webp)
17 Şubat 2024 - 15:57 - Güncelleme: 19 Şubat 2024 - 16:53
Seçim çalışmaları kapsamında çalışmalarına devam eden CHP adayı Gürbüz, bugün Gelincik Mahallesi Nokta Mevkiinde, saat 17:00’de seçim bürosu açılışı yapacaklarını duyurarak tüm Sinopluları davet etti.
CHP Adayı Gürbüz davet mesajında; “Değerli Sinoplular, kıymetli Cumhuriyet Halk Partisi ailem; Cumartesi günü saat 17:00’da Gelincik Mahallesi Nokta Mevkiinde oluşturduğumuz seçim büromuzu açıyoruz. Katılımlarınızı bekler, saygılar sunarım.” dedi.
Bu haber 9390 defa okunmuştur.
FACEBOOK YORUMLAR