TÜM HALKI DAVET ETTİ!
AK Parti Gerze Belediye Başkan Adayı Hüseyin Yüksek, Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına tüm halkı davet etti.
![TÜM HALKI DAVET ETTİ!](https://www.ajanssinop.com/images/haberler/2024/02/tum-halki-davet-etti.webp)
15 Şubat 2024 - 18:57 - Güncelleme: 16 Şubat 2024 - 13:16
Başkan Adayı Yüksek, Gerze Garaj Mevkisinde seçim koordinasyon merkezi açacaklarını duyurdu. 16 Şubat Cuma günü saat 12:00’de açılış yapacakları bilgini veren Yüksek, tüm Gerze Halkını aralarında görmekten büyük bir mutluluk duyacaklarını dile getirerek, “Herkes davetlidir.” dedi.
![](https://www.sinopflashaber.com/images/files/2024/02/65ce07bc405ab.jpg)
Bu haber 11460 defa okunmuştur.
FACEBOOK YORUMLAR