Şükrü Zeki Demirel

Şükrü Zeki Demirel

ŞEYTANIN GÖR DEDİĞİ
sukruzekidemirel@gmail.com

" SÜRTÜK " den " SÜFLİ " ye...!

01 Ekim 2022 - 23:31

" Süfli " ne demekmiş ?
1. Aşağı, Aşağılık, Bayağı, Adi
1. Pis kılıklı, Kılıksız, Hırpani 
Bir ülkenin cumhurbaşkanını düşünün. Olağanüstü yetkiler ile yönettiği ülkesinin CUMHUR'larının büyük bir bölümüne hergün hakaret ediyor, yetmiyor küfrediyor. "Tek Adam" yönetimi ile EGOSU öylesine şişmiş ki, artık tamamen kendinden geçmiş, her şeyi yapma, her şeyi söyleme yetkisini kendinde görüyor. Tam bir psikolojik vak'a. Artık kesinlikle müşahade altına alınması gereken bir hasta.
Düşünün bir an ; sokakta, kahvede, meyhanede, işyerinde veya herhangibir yerde, herhangibir zamanda insanlar birbirlerine şerefsiz, utanmaz, züriyetsiz, satılmış, hain, sürtük, aşağılık, adi, bayağı gibi sözcükler ile hakaret etseler, küfretseler birbirlerini vurmazlar mı ?
Sizleri bilmem ama ben bu tür sıfatları duydukça utanıyorum, kahroluyorum, tüm dünya karşısında rezil oluyorum, kızıyorum, sinirleniyorum, "yeter artık" diye bağırıyorum. 
Evet, gerçekten yeter artık. Yalan konuşmalarından, yolsuzluklarından, hırsızlıklarından, hakaretlerinden, küfürlerinden, memleketi satmalarından, hainliklerinden bıktım artık.
Hani deriz ya ; " insanlar hakettikleri şekilde yönetilirler " diye. Artık bu kadarını da hak etmediğimizi düşünüyorum. Bizler bu derece hastalıklı yöneticiler tarafından yönetilemeyiz. 
Siyasi iktidarın yöneticilerinde " kişilik bozukluğu " diye tarif edilen bir hastalık söz konusu.
Yıllarca baskı, taciz, tecavüz içinde, dünyadan habersiz, kendileri dışındaki herkesi düşman gösteren bir öğreti ve eğitimle tarikatlarda büyümüş kişiler iktidara geldiklerinde tüm yaşadıklarının intikamını kendileri gibi düşünmeyen, yaşamayan yurttaşlardan alıyorlar.
Bunların din ile, inanç ile hiçbir ilgileri yok. Tek taptıkları nesne PARA. Din ve inançları birer korkma aracı olarak kullanıp, siz safları deyin, ben aptalları diyeyim, kandırıyorlar ve de inandırıyorlar.
Ortaçağ karanlığını yaşamış avrupa ülkeleri kiliseleri kontrol altına alarak, kendilerini biraz kurtarmışlardır. Ancak, müslüman ülkelerin tamamına baktığımızda hemen hepsinde islam faşizmini görürüz.
Artık bu karabasandan kurtulmak zorundayız.
Yaşadığımız dünyayı CENNET'e çevirmek varken neden CEHENNEME çevirelim ? Cennete gitmek için neden öbür dünyayı bekleyelim ?
Gerçekten YETER ARTIK !
Daha ne kadar işiteceğiz bu hakaret ve küfürleri ?
" SÜRTÜK' lükten SÜFLİ " liğe terfimiz son olsun !
Ne dersiniz ?

Bu yazı 331 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum